• www.facebook.com/yilmazernakliyatr
  • www.twitter.com/evdenevetasiman


                

İLETİŞİM
WHATSHAP İLETİŞİM
Site Menüsü
ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Odadan Odaya Eşya Taşımak

Odadan Odaya Eşya Taşımak


Odadan Odaya

Odadan odaya taşınmak modern hayatın yoğunluğu içerisinde pek de kolay iş değil. Özellikle çalışan çiftler için oldukça sıkıntılı ve zor bir durum.Gardrop Taşıma,Çelikkasa Taşıma
Odadan Odaya Taşıma İstanbul Hamal Hizmetimiz
Biz bu işin çözümünü, odadan odaya taşımayı gerçekleştirmeyi esas aldık. Batıkent Hamala Eşyaların hassasiyeti göz önüne alındığında, odadan odaya taşınmak özel çaba isteyen bir iştir. Olası kristaliniz, avizeniz, televizyonunuz, buz dolabınız, bilgisayarınız, perdeniz, mobilyanız zarar görmeden, yerlere, duvarlara hasar vermeden, kırık, çizik oluşturmadan odadan odaya taşımayı yapacak özel eğitimli personel ekibi oluşturduk.

iletişim :  0542 810 03 13

Siz, taşınmayı ne zaman yapmak istediğinizi bize iletiyorsunuz. Önce ekspertiz personelimiz gelerek, eşyalarınızı ve odalarınızı inceliyor. Rapor oluşturuyor. Size fiyat teklifi sunuyor. Nasıl taşınacağını da size rapor ediyor.Eryaman Hamal Eğer siz kabul ederseniz, bu sözlü anlaşmayı odadan odaya taşıma sözleşmesine dönüştürüyoruz.
odadan odaya gardırop taşımak – Parça Eşya Taşıma | İstanbul Parça ...
Sözleşmede nasıl taşınacağı, ne zaman taşınacağı detayları ile yazıyor. Size verilen tüm sözler imzalı metin ile yasal yükümlülük olarak üstleniliyor. Burada amaç sizin mağdur olmanızı önlemektir.
 
Odadan Odaya Taşımada Montaj ATAŞEHİR FLORYA YEŞİLKÖY  Hamal
 
Odadan odaya taşımanın evi başka adrese taşımaktan elbette kimi temel farklılıkları var. Evdeki eşyaların de-monte gerektiren mobilyaların, olası beyaz eşyanın taşımasında hem nakliyat ustası hem de montaj ustası çalışması gerekiyor.
 
Mobilyanızı de-monte ederek, istediğiniz odaya taşıdıktan sonra monte edecektir. Beyaz eşyanızı istediğiniz odaya taşıdıktan sonra çalıştıracaktır. Düzenlemeyi sizin istediğiniz tarz da yapacaktır.
 
Siz, hangi eşyanızın hangi odadan hangi odaya taşınması gerektiğini, nasıl yerleştirileceğinizi izah ettiğinizde istediğiniz gibi yerleştirilecektir. Oluşabilecek çöpler sonunda toplanarak geri dönüşüme yollanacaktır. Olurda istenmeyen durum olursa yasal odadan odaya taşınma sözleşmesinin firmamıza yüklediği sorumluluk ne ise o yerine getirilecektir.
 
Evinizdesiniz ve değişiklik yapacaksınız.
 
Nasıl taşınacağınızı artık düşünmeyin.
 
Eşyalarınıza zarar vermeden güvence ile odadan odaya taşımayı biz üstleniyoruz.
 
Türkiye’de bir ilke imza atarak, Ankara'da ve Tüm İlçelerinde hayata geçiriyoruz.
 
Odadan odaya taşımak artık firmamızın güvencesinde ve profesyonelliğinde gerçekleşiyor.
 
Siz, odadan odaya nakliye hizmetimizi güvenle ve keyif ile izliyorsunuz.